OFERTA

DAR-KLIMA
Dariusz Konderak
KLIMATYZACJA
WENTYLACJA
OCZYSZCZACZE POWIETRZA
KURTYNY POWIETRZNE
KOLEKTORY SŁONECZNE
PANELE FOTOWOLTAICZNE
AUDYT ENERGETYCZNY
ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE BUDYNKÓW I LOKALI MIESZKALNYCH
OCZYSZCZACZE POWIETRZA

Żródło: www.daikin.pl


OCZYSZCZANIE POWIETRZA CHRONI ZDROWIEW domowym oczyszczaczu powietrza firmy Daikin stosuje się najnowszą technologię eliminowania z powietrza potencjalnie szkodliwych czynników. Poprawia to jakość powietrza wewnętrznego i tworzy zdrowsze środowisko w domu, prawie bez naruszania ciszy.


Oczyszczacze powietrza firmy Daikin zapewniają bardzo efektywne usuwanie z powietrza zanieczyszczeń, alergenów, bakterii i wirusów, pomagając tworzyć zdrowe środowisko domowe, która chroni zdrowie rodziny i dobre samopoczucie, a także poprawia komfort oddychania w przypadku alergików i astmatyków.


Model MC70L - cechy produktu:


 • Wysoka wydajność oczyszczania powietrza, uzyskiwana dzięki technologii Daikin Streamer, podwyższa jakość powietrza w pomieszczeniach
 • Duży nawiew powietrza: 420 m³/h w trybie turbo
 • Cicha praca: ciśnienie akustyczne od 16 dBA
 • Lekka i zwarta budowa
 • Łatwy do czyszczenia płaski panel


Technologia Streamer w oczyszczaczu:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TMy7vG5Md48


CZYSTE POWIETRZE, PONIEWAŻ DAIKIN DBA O NIE

Życiodajne powietrze, którym oddychamy, może zawierać niewidoczne składniki szkodliwe dla naszego zdrowia. To dlatego oczyszczacze powietrza firmy Daikin są inwestycją w nasze samopoczucie.

ZANIECZYSZCZENIA WYSTĘPUJĄ TAKŻE W POWIETRZU!

Współczesne budynki posiadają dobrą izolację dla zapewnienia komfortu, lecz często wymiana pomiędzy powietrzem zewnętrznym i wewnętrznym jest ograniczona. W wyniku tego, powietrze, którym oddychamy w pomieszczeniu może być bardziej zanieczyszczone od powietrza zewnętrznego.

POWIETRZE ZAWIERA WIELE SUBSTANCJI DRAŻNIĄCYCH

Oprócz bakterii i wirusów, powietrze w typowym domu lub firmie może być zanieczyszczone takimi substancjami drażniącymi, jak pyłki, kurz, dym tytoniowy oraz sierść zwierząt domowych, co może powodować dyskomfort, a nawet reakcje alergiczne.

GŁĘBOKIE OCZYSZCZANIE POWIETRZA

System oczyszczacza powietrza MC70L firmy Daikin wykorzystuje technologię Streamer i dzięki jej skutecznemu układowi filtrowania eliminuje z powietrza te potencjalnie szkodliwe składniki i neutralizuje wonie, pomagając chronić zdrowie i poprawiając komfort oddychania astmatykom i alergikom.Model MCK75L - cechy produktu:

 

 • Nawilżanie URURU: utrzymuje komfortowy poziom wilgotności z wbudowanego 4 litrowego zbiornika wody
 • Duża moc oczyszczania powietrza zwiększa jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń dzięki technologii Flash Streamer Daikin
 • Duży nawiew powietrza: 450 m³/h w trybie turbo
 • Cicha praca: ciśnienie akustyczne od 17 dBA
 • Certyfikat TÜV Nord Testing Laboratory dla Indoor Air Hygiene (higiena powietrza wewnątrz pomieszczeń)
 • Lekka i zwarta budowa
 • Łatwy do czyszczenia płaski panel


Zharmonizowanie nawilżania i oczyszczania powietrza 

Nasze samopoczucie zależny od powietrza, którym oddychamy, lecz we współczesnym budynku często trudno jest znaleźć czyste powietrze w pomieszczeniach. Firma Daikin stworzyła oczyszczacz i nawilżacz powietrza Ururu, który radykalnie poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach. 


CZĄSTECZKI UNOSZĄCE SIĘ W POWIETRZU STWARZAJĄ ZAGROŻENIE DLA ZDROWIA

 

Wydaje się, że powietrze wewnętrzne jest czyste, jednak może ono być siedliskiem ukrytych zagrożeń dla zdrowia w postaci niewidzialnych cząsteczek unoszących się w powietrzu, w tym także alergenów i mikroorganizmów, takich jak pleśń i bakterie.

BARDZO SUCHE POWIETRZE POWODUJE DYSKOMFORT

Poziom wilgotności w suchym, ciepłym powietrzu wewnątrz współczesnych, dobrze ogrzewanych i izolowanych budynków często jest niski. Może to przyczyniać się do odwodnienia, które może mieć niepożądane skutki uboczne, takie jak suchość w gardle, drażniący kaszel lub podrażnienie oczu. 


POŁĄCZENIE OCZYSZCZANIA I NAWILŻANIA POWIETRZA

 

Ururu jest systemem głębokiego oczyszczania powietrza, który usuwa szkodliwe cząsteczki i czynniki unoszące się w powietrzu, sprzężonym z wbudowanym nawilżaczem, które zapewniają stałe dostarczanie świeżego powietrza, bardziej komfortowego i bezpieczniejszego do oddychania. 
 

Jak działa układ nawilżania powietrza?

 

System kompaktowego oczyszczania i nawilżania powietrza Ururu firmy Daikin zawiera płaski zbiornik o pojemności 4 litrów, dostarczający wodę na tacę. Koło wodne o specjalnej konstrukcji wzburza powierzchnię wody, powodując zbieranie się kropelek wilgoci na elementach filtru. Powietrze przepływające przez filtr pochłania tę wilgoć i jest rozprowadzane w pomieszczeniu tworząc komfortowy, naturalny poziom wilgotności.
 
PROMOCJAPOLITYKA COOKIESO FIRMIEOFERTACENNIK PRODUKTÓWREFERENCJECERTYFIKATY I AUTORYZACJEKONTAKT